
Noteikt pieejamo telpu: Novērtējiet pieejamo vietu, lai noteiktu, kādas spēles un ekipējums varētu komfortabli ietilpt šajā vietā.
Izvēlieties spēles: Izvēlieties spēles, kas būs pievilcīgas jūsu darbiniekiem un atbilst jūsu uzņēmuma kultūrai. Iespējas ietver biljarda galdus, futbola galdus, pingponga galdus, Pinball spēles un video spēles.
Noteikt budžetu: Noteikt savu budžetu spēļu istabai un atbilstoši piešķirt līdzekļus. Izmantojiet izmantojamo ekipējumu vai īrējiet spēles, lai ietaupītu naudu.
Iekārtot istabu: Iekārtot istabu ar ērtiem krēsliem un galdiem. Pārliecinieties, ka ir pietiekami daudz vietas spēlētājiem, lai varētu pārvietoties un spēlēt spēles.
Ņemiet vērā estētiku: Izvēlieties dekoru un mēbeles, kas atbilst jūsu uzņēmuma stilam un estētikai. Tas var ietvert krāsu shēmas, mākslu un citus dekoratīvos elementus.
Nodrošiniet drošību: Pārliecinieties, ka visa aprīkojums ir labā darba kārtībā un regulāri uzturēts. Nodrošiniet, ka istaba ir labi apgaismota un nav nekādu bīstamu vietu.
Veiciniet spēļu istabas lietošanu: Veiciniet darbinieku spēļu istabas lietošanu pārtraukumos vai pēc darba stundām. To var darīt, sūtot e-pasta atgādinājumus, uzlīmēm vai citiem komunikācijas līdzekļiem.
Izstrādājiet vadlīnijas: Izstrādājiet vadlīnijas spēļu istabas lietošanai, ieskaitot uzvedības noteikumus un tīrības prasības.
Radīt kopienas sajūtu: Veiciniet komandas veidošanos un kamerāderiju ar draudzīgiem konkursiem un grupu spēlēm.
Mēra panākumus: Lai noteiktu spēļu istabas panākumus, uzraudziet darbinieku izmantošanu un atsauksmes. Izmēģiniet aptaujas vai citas atsauksmju formas, lai noteiktu, kuras spēles ir populāras, kā arī, kādas uzlabojumu varētu veikt.