fbpx

Daži padomi, kā izveidot spēļu istabu savā birojā

Noteikt pieejamo telpu: Novērtējiet pieejamo vietu, lai noteiktu, kādas spēles un ekipējums varētu komfortabli ietilpt šajā vietā.

Izvēlieties spēles: Izvēlieties spēles, kas būs pievilcīgas jūsu darbiniekiem un atbilst jūsu uzņēmuma kultūrai. Iespējas ietver biljarda galdus, futbola galdus, pingponga galdus, Pinball spēles un video spēles.

Noteikt budžetu: Noteikt savu budžetu spēļu istabai un atbilstoši piešķirt līdzekļus. Izmantojiet izmantojamo ekipējumu vai īrējiet spēles, lai ietaupītu naudu.

Iekārtot istabu: Iekārtot istabu ar ērtiem krēsliem un galdiem. Pārliecinieties, ka ir pietiekami daudz vietas spēlētājiem, lai varētu pārvietoties un spēlēt spēles.

Ņemiet vērā estētiku: Izvēlieties dekoru un mēbeles, kas atbilst jūsu uzņēmuma stilam un estētikai. Tas var ietvert krāsu shēmas, mākslu un citus dekoratīvos elementus.

Nodrošiniet drošību: Pārliecinieties, ka visa aprīkojums ir labā darba kārtībā un regulāri uzturēts. Nodrošiniet, ka istaba ir labi apgaismota un nav nekādu bīstamu vietu.

Veiciniet spēļu istabas lietošanu: Veiciniet darbinieku spēļu istabas lietošanu pārtraukumos vai pēc darba stundām. To var darīt, sūtot e-pasta atgādinājumus, uzlīmēm vai citiem komunikācijas līdzekļiem.

Izstrādājiet vadlīnijas: Izstrādājiet vadlīnijas spēļu istabas lietošanai, ieskaitot uzvedības noteikumus un tīrības prasības.

Radīt kopienas sajūtu: Veiciniet komandas veidošanos un kamerāderiju ar draudzīgiem konkursiem un grupu spēlēm.

Mēra panākumus: Lai noteiktu spēļu istabas panākumus, uzraudziet darbinieku izmantošanu un atsauksmes. Izmēģiniet aptaujas vai citas atsauksmju formas, lai noteiktu, kuras spēles ir populāras, kā arī, kādas uzlabojumu varētu veikt.

Atstāt komentāru

Jūsu epasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar *

Shopping Cart