fbpx

Kvalitāte

MAXIMUM CUSHION RIGIDITY:

Visu izmēru galdu borti tiek pilnībā nostiprināti caur akmeni, izmantojot īpašus mūsu izstrādātos savienojumus (Ap, Ar, As), kas nodrošina lielu jaudu bortu presēšanai.

Atkarībā no galda izmēra katram bortam ir vairāki savienojumi:

5-7ft galdiem – 3.

8-9ft galdiem – 4.

10ft galdiem – 5.

12ft galdiem -6.

Lai šie savienojumi spēles laikā nekļūtu vaļīgi, tiek izmantota arī speciāla divu rindu sistēma: “platāks” (2) un “atsperes slodze: (3). Bortos (1) ir arī papildu detaļas auduma stiprināšanai, kas nodrošina, ka borti ir ļoti precīzi.

C zīmējumā ir aprakstīts, kā borts uzņem sitienu, bumbiņas sitiena laikā.:

Mūsu konstrukcijā sitiena bumbiņas spēks ir aktīvs uz 74 mm “pleca”, ja borts ir pielāgots akmens stūrim, sitiena bumbiņas spēks ir aktīvs uz 137 mm “pleca”. F*137/F*74=1,85 un redzam, ka mūsu konstrukcija ir gandrīz divas reizes izturīgāka.

“AUGSTAS KVALITĀTES” GUMIJA BORTIEM:

Mēs vienmēr izvēlamies savu piegādātāju ar ļoti lielu atbildību pret klientiem un ar speciāla stenda palīdzību pārbaudām gumiju bortiem: izmantojam tikai “Augstas kvalitātes” gumiju, kas atkarībā no trieciena spēka vienādi maina atsitiena leņķi:

Ja atsitiena leņķis mainās nevienmērīgi, tad, spēlējot no borta, nevarēsiet novērtēt, kur aizripos bumbiņa.

PROFESIONĀLAIS BILJARDA AKMENS:

Mūsu biljarda galdi tiek papildināti tikai ar “PROFESIONĀLO BILJARDA AKMENI” – dabīgu, augstas kvalitātes akmeni.

Šis produkts ir izstrādāts un ražots Eiropā, ievērojot visas spēles un izturības īpašības, un ir piemērots visiem mūsu ražotajiem modeļiem.

Katrs akmeņa komplekts vienmēr tiek pārbaudīts mūsu uzņēmumā un tam ir identisks numurs.

“QUICK FITTING SLATE” SISTĒMA:

Rāmja konstrukcija ir konstruēta īpašā veidā un stiprinājuma skrūves nav ievietotas bumbiņu ripināšanas zonā. Labojot akmeni, šīm stiprinājuma vietām nav nepieciešama smērēšana.

Tas prasa mazāk laika galda montāžai/demontāžai; akmens virsmas kvalitāte nav atkarīga no slāņa un, ja jums ir nepieciešams vairākas reizes montēt galdu, tas neietekmēs akmens kvalitāti.

PRODUKTU RAKSTUROJUMS:

Atkarībā no izvēlētajiem modeļiem var izmantot dažādus materiālus, taču katrā modelī tiek izmantoti tikai uzticami konstruktīvi lēmumi un tie visi (cik vien ļauj galda izmērs) atbilst šo biljarda federāciju prasībām:

  • American pool – EPBF, BCA, WPA;
  • Russian pyramid – ECP and ICP;
  • Snooker – WSA;
  • English pool – BAPTO and BACTA;
  • Carom – UMB.
Shopping Cart
Scroll to Top