fbpx

PAR MUMS

Biljards.lv

Estētika un vizuālā pievilcība ir tikpat svarīga kā funkcionalitāte, nevainojama lietojamība un unikāla spēle. Tāpēc mēs pastāvīgi meklējam inovatīvus risinājumus, kas bagātina pieredzi un pievieno papildu funkcionalitāti šim aizraujošajam sporta veidam.

Mēs piedāvājam visu, kas nepieciešams lieliskai biljarda spēlei. Sākot no kiju aksesuāriem, beidzot ar individuāli veidotiem biljarda galdiem, kas pildīs arī ēdamistabas galda funkciju.

Ar lepnumu informējam, ka esam AS Bilijardai ekskluzīvie pārstāvji Latvijā, tāpēc piedāvājam Jums labākos un unikālākos biljarda un spēļu galdus.

Billiard table Ultra (metalic P1 712) RedD interj-4

Galdi no AS Biliardai

AS Bilijardai ir biljarda galdu ražotājs. Bilijardai darbiniekiem ir liela pieredze (kopš 1988. gada) – viņi izgatavo biljarda (Pool, Snooker, Russian Pyramid, English Pool, Carom games) galdus, tenisa galda virsmas un gaisa hokeja galdus. 2900m2 industriālajā zonā strādā ap 30 darbinieku un katru gadu tiek izgatavoti ap 1000 oriģināla dizaina biljarda galdi. Bilijardai atrodas Eiropas ģeogrāfiskajā centrā. Sadarbojoties ar biznesa partneriem no Austrumu un Rietumu valstīm, viņi ir pārņēmuši labāko praksi. Bilijardai uzņēmums ir ieviesis pasaulē izplatītāko kvalitātes vadības sistēmu ISO 9001, kas nodrošina visaptverošu servisu, sākot no pasūtījuma saņemšanas līdz biljarda galda piegādei.  Biljarda produktiem ir lieliski vērtējumi: pirmā - otrā vieta "BCA Las Vegas 1999" (ASV), balva izstādē "Lietuvas mēbeles 97" u.c. Uz šiem galdiem notika starptautiskas sacensības: Euro Tour "Brunswick Lithuanian Open" (Kauņa, 2000. gada septembris); Otrais pasaules čempionāts krievu piramīdā (Viļņa, 2001. gada jūlijs), 5. Eiropas čempionāts krievu piramīdā (Kauņa, 2006).

Shopping Cart
Scroll to Top