fbpx

Decotech

7,212.0012,661.00

SKU: 0020 Kategorija:

*Cenas var mainīties atkarībā no biljarda galda galīgās komplektācijas. Visi biljarda galdi tiek ražoti pēc pasūtījuma. Ražošanas laiks ir 6-8 nedēļas.

DIZAINA GALDU SĒRIJA – DIZAINA FUNKCIONALITĀTE/FUNKCIONĀLAIS DIZAINS.

Decotech – ir izsmalcināts moderna dizaina modelis ar daudz plašākām iespējām nekā citiem biljarda pusdienu galdiem.

Pilnības meklējumos mēs beidzot atradām īsto! Decotech ir funkcionāls dizains, kas flirtē ar nākotnes interjeru. Decotech dekonstruēs jūsu pagātnes priekšstatus par masīvajiem un vecās klases biljarda galdiem un ievedīs jūs nākotnē. Neļaujiet sevi maldināt vieglās pusdienu galda konstrukcijas dēļ, jo zem tā slēpjas biljarda galds, kas atbilst visaugstākajiem spēles standartiem. Bumbu savākšanas sistēma padara spēles procesu vienmērīgu un nepārtrauktu.

Tagad burtiski ikviens var baudīt spēles prieku, jo Decotech ir īpaši izstrādāts cilvēkiem, kuri pārvietojas arī ratiņkrēslā. Neskatoties uz to, tā universālais dizains ļauj bagātināt jebkuru modernu interjeru vai gluži pretēji ienest mūsdienīgu sajūtu klasiskākā telpā. Galda virsmas turētājs, kas īpaši izstrādāts, lai tas atbilstu galdam, ļauj nevainojami izbaudīt spēli jebkurā laikā, kad vēlaties. Aizmirstiet par vecmodīgajām kijām un bumbiņu turētājiem, jo ​​tagad varat glabāt kijas zem galda virsmas un novietot bumbiņas zem galda.

Tiem laikiem, kad biljarda vietā vēlies paspēlēt ko citu, mēs izveidojām galda tenisa tīklu, kas lieliski peistāvēs jūsu pusdienu galda virsmai.


Simonis auduma iespējas:


Galda RAL krāsu iespējas:


Bumbu savākšanas sistēma:


Biljarda izmēru tabula:

 


↓ Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas ↓

Table size

7 pēdas, 9 pēdas

Dinning top

Jā, Nē

Ball collecting system

Ar, Bez

Atsauksmes

Atsauksmes vēl nav saņemtas.

Esi pirmais, kurš atstāj savu vērtējumu “Decotech”

Jūsu epasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar *

Shopping Cart
Scroll to Top