fbpx

Dijonas

4,595.009,975.00

SKU: 0013 Kategorija:

*Cenas var mainīties atkarībā no biljarda galda galīgās komplektācijas. Visi biljarda galdi tiek ražoti pēc pasūtījuma. Ražošanas laiks ir 6-8 nedēļas.

 

Ekskluzīvas sērijas – VĒL VAIRĀK IESPĒJAS! Ne tikai uzticamība, bet arī lielas iespējas izveidot individuālu stilu atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Biljarda galds DIJONAS – tā ir jūsu iespēja kļūt par sava biljarda galda arhitektu. Neierobežots risinājumu daudzums: izvēlieties vēlamās spilvenu apmales un kabatu dizainu, papildu biezuma formu rāmim un dekoram, pēc tam pielāgojiet vēlamo kāju dizainu un izvēlieties koka un auduma krāsas.

Un visu pārējo ko varat paveikt savā datorā. Uzsākot izvēli, jūs sapratīsiet, ka varēsiet izveidot ne tikai vēlamo galdu, bet arī vēlamo apkārtni spēles telpai.

Interjera iekārtošanu varat pabeigt ar lustru, statīvu kiju un bumbiņām, ēdamistabu galdam, kas projicēti “Dijonas” stilā. Sportiskā galda īpašības, kas atzītas ar ICP sertifikātu un apstiprinātas pasaules čempionāta laikā.

Konstrukcijas karkass ir tehniski izskaitļots (apstiprināts ar 10 gadu ekspluatācijas mēģinājumiem), pārbaudīta gumija, pulēti, dabīgi galda borti – šajā galdā atradīsiet visu labāko, ko vien iespējams atrast.

Ekskluzīvas sērijas – VĒL VAIRĀK IESPĒJAS! Ne tikai uzticamība, bet arī lielas iespējas izveidot individuālu stilu atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Izveido savu dizainu!

Simonis audumu krāsu opcijas:

Galda kāju dizaini:

Koka krāsu opcijas:

Galda izmēri, izmēru tabula:

 

↓ Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas ↓

Table size

5 pēdas, 6 pēdas, 7 pēdas, 8 pēdas, 9 pēdas, 10 pēdas, 12 pēdas

Type of wood

Bērzs, Osis, Ozols

Atsauksmes

Atsauksmes vēl nav saņemtas.

Esi pirmais, kurš atstāj savu vērtējumu “Dijonas”

Jūsu epasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar *

Shopping Cart
Scroll to Top