Konsulas

5,465.009,855.00

Super sērija – SUPER IR SUPER! Viss labākais un daudz vairāk, nekā gaidījāt!

 

*Cenas var mainīties atkarībā no biljarda galda galīgās komplektācijas. Visi biljarda galdi tiek ražoti pēc pasūtījuma. Ražošanas laiks ir 6-8 nedēļas.

SKU: 0012 Kategorija:

Super sērija – SUPER IR SUPER! Viss labākais un daudz vairāk, nekā gaidījāt!

Biljarda galds Konsulas – neticama spēka un maiguma kombinācija! Visi mūsu biljarda galdi jums sagādās lielu prieku, bet šis ir patiešām īpašs: galdi ir ļoti racionāli, bezkompromisa- stabilitāte un vislabākie materiāli. Viss tiek nostrādāts ļoti rūpīgi.

Speciālas apdares iespējas padara galda izskatu daudz bagātāku, un mirdzošā– stiklveida apdare izskatās tā, it kā būtu radīta speciāli šim galdam. Galda izskatu iespējams papildināt ar spirālveida dzirnavu dekoriem pie kājām. Konstrukcijas priekšrocības:

Masīvs trīsslāņu rāmis (tas nozīmē stabilitāti). Masīvas kājas un masīva metāla sistēma, kas garantē rāmja stingrību, integrē rāmi un kāju neatņemamā vienībā. Masīvas koka detaļas rada harmonisku izskatu un kopā ar dabīgā šīfera plāksnēm un pārbaudītu gumiju sāniem veido vienotu sistēmu, kas rada precīzu, līdzvērtīgu bumbiņas ripināšanu un atlēcienu. Kabatas ir izgatavotas, vadoties pēc modernām tehnoloģijām, tas nav zaudējis savu vēsturisko šarmu un atbilst visām mūsdienu prasībām biljarda galdiem.

Spēles veids

Pool, Pyramid, Snooker

Galda izmērs

10 pēdas, 12 pēdas, 8 pēdas, 9 pēdas

Audums

Euro, Simonis

Atsauksmes

Atsauksmes vēl nav saņemtas.

Esi pirmais, kurš atstāj savu vērtējumu “Konsulas”

Jūsu epasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar *

Shopping Cart