fbpx

Modular

5,312.007,233.00

SKU: N/A Kategorija:

*Cenas var mainīties atkarībā no biljarda galda galīgās komplektācijas. Visi biljarda galdi tiek ražoti pēc pasūtījuma. Ražošanas laiks ir 6-8 nedēļas.

Modular biliarda galds piedāvā augstu pielāgojamības līmeni, ļaujot jums personalizēt to saskaņā ar jūsu vēlmēm. Tas ir aprīkots ar četrām dažādām kāju dizaina iespējām un piedāvā 20 dažādas kāju pozīcijas, kas dod jums pietiekamu radošumu, lai izveidotu savu unikālo biliarda galdu.

Galdi ir pieejami divos izmēros: 8 pēdas un 9 pēdas. Lai jums palīdzētu noteikt piemērotu izmēru jūsu telpām, mēs esam sagatavojuši galda izmēru ceļvedi, kas parāda mūsu augstas kvalitātes biliarda galdiņa pilnas dimensijas, kā arī ieteicamo telpas izmēru.

Modular biliarda galds ir ļoti pielāgojams. Jūs varat izvēlēties jebkuru RAL krāsu galda pabeigšanai, un ir plaša kāju dizainu un pozīciju izvēle. Šī dizaina daudzveidība ļauj jums izveidot galdu, kas harmoniski papildina jebkuru interjera stilu. Lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, lai iegūtu papildu informāciju par pieejamajām dažādajām iespējām un nodrošinātu, ka atradīsit pilnīgi piemērotu galdu, kas atbilst jūsu konkrētajām vajadzībām.

Lai apskatītu vairāk detaļu, skatiet pievienoto PDF katalogu.


Simonis auduma opcijas:


RAL krāsas opcijas:

 


Kāju dizaini:


Ieteicamais kāju novietojums:


Galdu izmēru tabula


↓ Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas ↓

Table size

8 pēdas, 9 pēdas

Modular legs position

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20

Atsauksmes

Atsauksmes vēl nav saņemtas.

Esi pirmais, kurš atstāj savu vērtējumu “Modular”

Jūsu epasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar *

Shopping Cart
Scroll to Top