fbpx

Provijus EKO

1,977.004,828.00

SKU: 0007 Kategorija:

*Cenas var mainīties atkarībā no biljarda galda galīgās komplektācijas. Visi biljarda galdi tiek ražoti pēc pasūtījuma. Ražošanas laiks ir 6-8 nedēļas.

 

Provijus Eko – ekonomisks biljarda galds mājas biljarda telpai.

Pateicoties augstas kvalitātes bortu gumijām un noturīgajai bortu fiksācijai, bumbas atlēciens paliks nemainīgs spēli pēc spēles.

Mūsu galdi ir papildināti tikai ar “PROFESSIONAL BILLIARD SLATE” dabīgā akmens plāksnēm, kuras ir izstrādātas Eiropā, novērtējot visas spēles un izturības nianses, arī tiek pārbaudītas un katra marķēta ar individuālu numuru.

Rāmja konstrukcija veidota tā, lai akmens skrūves nekad nenonāktu līdz bumbiņas ripošanas zonai, līdz ar to salikšanas laiks ir īsāks un spēles kvalitāte labāka.

Laminētā koka karkasa konstrukcija ir tehniski izskaitļota (apstiprināta ar 10 gadu ekspluatācijas mēģinājumiem), un bortu virspuse, kas izgatavota no ozola, garantē īpašu izturību. Eko ražots no augstas kvalitātes MDF. Iespējamās krāsas: E2, E4, E3, E9 (foto E2). 5-9 pēdu ekonomisks audums. 10-12 pēdas Euro audums Auduma tonis No.2 Parasto kokvilnas tīkliņu vietā varat izvēlēties arī lūzas tīkliņus ar sliedi.

Simonis audumu krāsu opcijas:

 

Galda izmēri, izmēru tabula:

↓ Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas ↓

Table size

5 pēdas, 6 pēdas, 7 pēdas, 8 pēdas, 9 pēdas, 10 pēdas

Atsauksmes

Atsauksmes vēl nav saņemtas.

Esi pirmais, kurš atstāj savu vērtējumu “Provijus EKO”

Jūsu epasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar *

Shopping Cart
Scroll to Top