fbpx

Preču garantija

Mēs ražojam biljarda galdus kopš 1988. gada. Tā kā uzņēmums nebija apmierināts ar citu biljarda galdu sortimentu un to kvalitāti, 1994. gadā izveidojām atsevišķu uzņēmumu, kura pamatnodarbošanās ir biljarda galdu ražošana.

Mums ļoti rūp, lai mūsu ražotajiem biljarda galdiem būtu nākotne.

Bilijardai AS nepārtrauktās preču garantijas darbojas visiem Russian pyramid, American pool, English pool, Snooker un Carom biljarda galdiem pret materiāla vai ražošanas defektiem (izņemot normālu nolietojumu). Biljarda modeļiem “Eko”, Dino Extra 2 un citiem produktiem garantija ir viens gads. Āra galdiem mēs dodam 1 gada garantiju, ja pasargājis tos pret ilgstošu saskari ar ūdeni (to var izdarīt, uzliekot īpašu aizsargpārsegu). Gaisa hokejam “Tornado” dodam 2 gadu garantiju.

Remontēsim vai nomainīsim jebkuru biljarda galda daļu, ja tiks pierādīts, ka tai ir defekts. Garantija nav pieejama, ja prece tiek pārdota vai izmantota komerciāliem nolūkiem. Plašāku informāciju par preces garantiju un tās ilgumu atradīsiet zemāk:

 • Nepārtrauktā produkta garantija nav nododama tālāk un attiecas uz pircēju no Bilijardai AS vai tā pilnvarotā izplatītāja.
 • Šī garantija neattiecas uz audumu, kabatām (ieskaitot bumbiņu atgriešanas sistēmas mīkstās daļas), gumiju spilveniem un soliem vai krēslu apdari. Garantija nav pieejama arī tad, ja preci uzstāda un apkalpo nevis AS Bilijardai vai tā pilnvarotais izplatītājs, bet cits uzņēmums.
 • Garantija nav pieejama, ja netiek ievēroti izstrādājumi ar nerūsējošā tērauda detaļu kopšanu “Produkti ar nerūsējošā tērauda detaļu kopšanas instrukcija”
 • Izvairīties no, ar PVC pārklātu un lakotu detaļu virsmu, vairāk par 40 grādiem uzsilšanu, pēc Celsija.
 • Ēdamistabas virsmas daļas savienojuma līnijā var izvirzīties līdz 1 mm platumā
 • Pleksistikla detaļas jātīra ar mitru kokvilnu bez jebkādām ķīmiskām vielām. Pretējā gadījumā garantija plexiglas detaļām nav pieejama
 • Plexiglas detaļām un LED garantija ir 13 mēneši pēc rēķina datuma (1 gads ir garantija no Piegādātāja + papildu mēnesis ir laika periods izplatīšanai gala Klientam).
 • Garantija biljarda galda pacelšanas mehānisma gāzes atsperēm ir 13 mēneši pēc Rēķina datuma (1 gads ir garantija no Piegādātāja + papildu mēnesis ir piegādes termiņš galapasūtītājam). Šo atsperu celtspēja ir atkarīga no apkārtējās vides temperatūras (skatīt ražotāja diagrammu).
 • Garantija biljarda galda kustīgo daļu magnētu stiprinājumam ir 24 mēneši no rēķina datuma.
 • Barošanas blokiem, akumulatoriem, to uzlādes iekārtām un citām elektroierīcēm tiek dota oriģinālā ražotāja garantija.
 • Visas pretenzijas saskaņā ar šo garantiju ir jāiesniedz, izmantojot Bilijardai JSC vai tās pilnvarotu izplatītāju.
 • Visas detaļas jānosūta tieši ražotājam Bilijardai AS, bet transportēšanas izmaksas jāsaskaņo iepriekš. Ja a/s Bilijardai konstatē, ka detaļas tiešām ir bojātas, tās tiks salabotas vai nomainītas un nosūtītas atpakaļ klientam. Visas šīs izmaksas sedz AS Bilijardai vai tās pilnvarotais izplatītājs. Ja pretenzija notiek vairāk nekā vienu gadu no sākotnējā pirkuma datuma, transporta izmaksas sedz klients.
 • Nomainītās detaļas krāsa un/un faktūra, iespējams, var nebūt pilnīgi vienāda šādu objektīvu iemeslu dēļ: krāsa izbalē saules ietekmē, mūsu piegādātājs vienmēr uzlabo krāsas sastāvu; dekoratīvo koka plākšņu piegādātājs nedaudz maina savu sortimentu.
 • Jebkuru bojātu daļu remonts vai nomaiņa nozīmē pilnīgu visu saistību izpildi attiecībā uz produktu. Šī garantija neprasa nomainīt visu Russian pyramid, American pool, English pool, Snooker un Carom biljarda galdu.
 • Izplatītājam ir skaidri jānorāda produkts, norādot tabulas numuru ar jebkuru iespējamo pretenziju. Pretējā gadījumā garantija nebūs spēkā, un Piegādātājam būs jāmaksā par jebkuru informāciju vai sniegtajiem pakalpojumiem.
 • Visi mūsu biljarda galdi ir ražoti Eiropā. AS Bilijardai neuzņemas un nepilnvaro nevienu personu vai uzņēmumu uzņemties Bilijardai AS nekādas citas saistības vai saistības attiecībā uz mūsu produktiem. Šī garantija neattiecas uz bojājumiem, kas radušies negadījuma, mehānisku bojājumu, lietošanas noteiktam mērķim, plūdu, ugunsgrēku, zemestrīces un citu dabas katastrofu rezultātā.

Matētas un ar dekorētu stikla ēdamistabas virsmas ir aizsargātas ar ClearShield.

Vienmēr ir daudz vieglāk tīrīt un uzturēt tīru “nepiedegošo” ClearShield Eco-Glass™ virsmu nekā neaizsargātu stiklu.

Mēs ļoti iesakām ikdienas tīrīšanai izmantot Glass AfterCare produktus.

Tirgotāju saraksts: http://www.clearshieldonline.com/links.aspx

Tāpat kā alternatīvu, jūs varat izmantot citu īpašu nesārmainu, bezskābes, neabrazīvu, ūdens bāzes tīrīšanas līdzekli.

AIZLIEGTS IZMANTOT: ClearShield nedrīkst izmantot abrazīvas tīrīšanas metodes, spilventiņus un savienojumus vai ļoti sārmainus tīrīšanas līdzekļus !!!

Gāzes atsperu pacelšanas spēka diagramma

Esam izvēlējušies optimālo jaudu, kas nepieciešama galda pacelšanai optimālā temperatūrā 20 C, tāpēc zemākā temperatūrā galdu būs grūtāk pacelt, augstākā temperatūrā gāzes atsperes, iespējams, pacels galdu pārāk stipri/ātri:

Produkti ar nerūsējošā tērauda detaļām, kopšanas instrukcija

SĀKOTNĒJĀ TĪRĪŠANA

Sākotnējā tīrīšana tiek veikta, pirms sākat izmantot nerūsējošā tērauda virsmas. Ja tās ir pareizi aizsargātas, pietiek ar vienkāršu virsmu tīrīšanu. Līmējošā plastmasas apvalks, kas pārklāj nerūsējošā tērauda virsmu ražošanas, transportēšanas un montāžas procesā, aizsargā virsmas no mehāniskiem un ķīmiskiem bojājumiem. Taču ultravioletā starojuma ilgnoturīgās iedarbības dēļ šīs ādas īpašības mainās un līme pielīp pie virsmas un notīrīt tās pēdas ir diezgan grūti. Šī iemesla dēļ lipīgā plastmasas āda ir jānoņem, tiklīdz tā jau nav nepieciešama.

TĪRĪTĀJI

Tīrīšana jāveic, ievērojot tekstūras virzienu. Labākais risinājums ir izmantot izsmidzināmu tīrīšanas līdzekli, jo tas ievērojami atvieglo, izsmidzinot ļoti plānu tīrīšanas līdzekļa kārtu. Šie tīrīšanas līdzekļi noņem pirkstu nospiedumus un citus nelielus netīrumus, un samazina to tālākas attīstības iespēju. Sarežģītākām vietām jāizmanto speciāli nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzekļi, kas paredzēti kaļķakmens un korozijas noņemšanai. Jūs varat tos iegādāties specializētajos veikalos. Pēc šādas tīrīšanas atlikušais šķidrums ir jānoņem ar svaigu vai destilētu ūdeni un jānosusina virsma, lai izvairītos no ūdens noplūdes, it īpaši, ja ūdens bija ciets. Pirkstu nospiedumi visvairāk redzami uz spoguļvirsmām. Tos var noņemt, izmantojot ziepju putas vai īpašu tīrīšanas līdzekli un mīkstu tekstilizstrādājumu. Pēc tīrīšanas ļoti ieteicams virsmu nopulēt, izmantojot sausu materiālu.

PUNKTU TĪRĪŠANA

Jāizvairās no iespējamiem netīrumiem, vispirms jānostiprina nerūsējošā tērauda izstrādājumi, turot tos nosegtus un jābūvē tikai pēc tam, kad jau ir veikti citi darbi, kas var radīt netīrumus. Eļļas un dubļu plankumus var noņemt, izmantojot tīrīšanas līdzekļus, kuru pamatā ir spirts, metilspirts vai acetona šķīdinātājs. Šie produkti neizraisa koroziju.

Krāsas plankumus apstrādā ar krīta vai šķīdinātāja bāzes tīrīšanas līdzekļiem. Uz virsmas jāizsmidzina īpašs tīrīšanas līdzeklis, jāatstāj vairākas minūtes un pēc tam labi jānomazgā ar ūdeni. Pirms sākat tīrīšanu, jums ir jāpārliecinās, ka ir pilnībā izprasti tīrīšanas pasākumi, medicīniskā un rūpnieciskā drošības informācija, ko sniedz ražotājs. Ja jums ir šaubas, lūdzu, sazinieties ar tīrīšanas līdzekļu vai nerūsējošā tērauda izstrādājumu pārstāvjiem.

AIZLIEGTI TĪRĪŠANAS PASĀKUMI

Nerūsējošā tērauda virsmas ir aizliegts tīrīt ar tīrīšanas līdzekļiem, kuros ir jebkāda hidrohlorīda skābe vai hlorīdi. Tāpat nevar izmantot skrubera pulveri, jo to sastāvā ir abrazīvas detaļas, kas var radīt virsmas skrāpējumus. Ja kādu iemeslu dēļ tika izmantoti minētie pasākumi nerūsējošā tērauda virsmu tīrīšanai, tās nekavējoties jātīra ar tīru ūdeni un jātīra ar speciāliem līdzekļiem, kas attīrītu , uz virsmas esošos, oksīdus un citus savienojumus.

Priekšmetus uz ogļtērauda bāzes, piemēram, tērauda birstes, protektorus, režģus nevar izmantot nerūsējošā tērauda tīrīšanai, jo tie var atstāt mikrodzelzs detaļas, kuras pēc kāda laika atmosfēras mitruma ietekmē var kļūt par korozijas plankumu. Jums vajadzētu arī izvairīties no nažu un cietu skrāpju izmantošanas, jo tādējādi jūs varat saskrāpēt virsmas.

Shopping Cart
Scroll to Top